Podporuji

 

Svým členstvím podporuji:
1. Nadaci Westona A. Pricea
(zkráceně WAPF, Weston A. Price Foundation)

2. Jsem i členkou Strany svobodných občanů. Někteří lidé nevědí nic o jejich existenci, nebo o nich slyšeli, ale neznají či nerozumí jejich programu, který je možné najít zde: http://ep2014.svobodni.cz

“…Evropská unie je kolosální byrokratický podvod na občanech evropských národů… Benjamin Kuras

Nenašla jsem žádnou jinou volitelnou stranu, jejíž program by mi dával smysl. V tuto chvíli se však i v naší zemi jen mění atmosféra a některé politicky nekorektní otázky, jako zda vůbec setrvávat v EU, se pomalu stávají aspoň legitimními a přijatelnými. Pokud ČR nezíská zpátky plnou suverenitu, nemá smysl snít o lepších politicích. Níže je  ke stáhnutí kniha Jak vystoupit z EU: JakvystoupitzEU

http://petrmach.cz/jak-vystoupit-z-eu.pdf

Anglicky se Sovětský svaz řekne Soviet Union a Evropská unie European Union, proto by se EU mohlo též říkat Evropský svaz, zkráceně “Eurosojuz”.

Jak souvisí program této strany s výživou? Naprosto. Nesouhlasím se socialistickým řízením zemědělství, dotacemi, které nespadnou z nebe, ale většinou poškodí někoho jiného, protože když někoho “podpoříme”, někomu nejspíš musíme “ubrat”, dotacemi, které pocházejí z našich přerozdělovaných peněz, přičemž přerozdělování něco stojí,  s přeregulovaností, jež nemá konce a která má negativní dopad zejména na malé hospodáře či podnikatele, Dotování zemědělství nás všechny i udržuje pryč od půdy, odpojené od jídla, jehož vlastní produkce ” se nevyplatí.”

Nepovažuju tzv. zdravotní pojištění za “pojištění” (jako třeba u auta), ale z velké části jako zdravotní daň, která nemá se solidaritou nic společného (která tím, že jde o da,ň není z principu solidaritou) . Tak jako bych nechala na lidech, co považují za zdravou stravu, nechala bych je i dobrovolně platit zdravotní pojištění, které má krýt nejen urgentní úrazy apod. Nechala bych na nich, na co chtějí dát své peníze a nesouhlasila bych s jakoukoliv hranolkovou či bučkovou daní, jakkoliv si mohu o oleji v hranolkách myslet a myslím svoje. Už jen nápad, že by třeba lidé měli platit víc za potraviny s živočišnými tuky, nebo že stát dá veřejné peníze naopak na propagaci určitých jídel znamená, že někdo (stát) přebírá zodpovědnost za naše zdraví, ví lépe než občan, co je pro něho zdravé a co je třeba “mléko” a jaké místo  má mít v jídelníčku dítěte ovoce. Jsme dospělí lidé, ne děti. Nemám nic proti “zdravému životnímu stylu”, otázkou je zejména v oblasti výživy, co se tou zdravou výživou má na mysli, ale z principu by mě nenapadlo zdravý styl uzákonit. Je to “cesta do otroctví”. Respektuju totiž vůli občanů, kteří by měli mít svobodu, akorát si pak nést za ní větší zodpovědnost.cestadootroctvi

Nesouhlasím s dobře míněnými dotovanými akcemi typu “Mléko do škol”, “Ovoce do škol”, protože mléko, které má stát na mysli, nepovažuju za zdravé (spíš naopak), a ovoce sice mám ráda, ale nepřeceňuju ho až tak, že bych ho dotovala do školních jídelen (kde se možná smíchá v žaludku dohromady s obědem ?), protože jsou jistě jiné, tělotvornější, výživnější potraviny.

Nesouhlasím se sociální politikou a přídavky, kterými se dotuje rození dětí tam, kde mnoho let rodiče nemají příjem a děti nedovedou ani do knihovny ani k práci. Zpravidla se navíc narodí velmi brzy po starším sourozenci (bez vědomých věkových mezer, tedy uplatnění jednoho z principů vědomého plánování rodičovství, jak ho popsal zubař Price). Tuhle jsem četla o paní, která čeká 59. vnouče….sama měla 8 dětí, 1. ve 14. Přírodní národy byly napojeny na bezprostřední přírodní prostředí a věděli, kolik lidí dokáže uživit.

Nechť stát přestane “hospodařit” na dluh. Je to dluh nás všech. Výzkumy ukazují, že závist u nás stále hraje velkou roli – je víc lidí, kteří by si přáli zvýšit daně bohatým, než snížit daně sobě samým…:-)

svobodni

 

http://ep2014.svobodni.cz/pdf/svobodni-odcizena-evropa.pdf

All original content on these pages is fingerprinted and certified by Digiprove