Kontakt

 
Vážení čtenáři,

Těší mě rostoucí návštěvnost na těchto stránkách a zájem o jejich obsah. Jsem vděčná za všechny podnětné a konstruktivní komentáře a za dotazy, které mi i jiným pomáhají dívat se na věci z různých úhlů pohledu. V poslední době jejich počet ale narůstá a již nejsem schopna zaručit, že na všechny odpovím  v rozumném čase (kvůli své práci, hospodářství na statku a rodinnému životu) a že odpověď obdržíte dříve než vhozením láhve se svým dotazem pro mě do moře…

dopisvlahvi

Dovolila bych si Vás poprosit, abyste před položením otázky prostudovali tyto stránky, které se snaží věrně držet tématu tradiční výživy, a to i když se váš dotaz týká jen třeba jednoho článku, protože tento je psán často v kontextu celých stránek (zejména Úvodu) a je třeba ho i takto chápat. Jistě si na mnohé věci umíte odpovědet sami.

Zdůrazňuji, že toho nejspíš nevím o nic moc víc, než kolik se toho píše na těchto stránkách a co můžete díky nim vědět stejně dobře i Vy. Není to složité či náročné, akorát  často je to v protikladu k mainstreamovým či jiným alternativním informacím o “zdravé” výživě a chce to jen trochu investovat čas do čtení.

Ačkoliv zdůrazňuju, že se necítím na to, abych Vám kompetentně poradila ohledně Vaší výživy se zřetelem k Vašemu konkrétnímu problému, ráda se dělím o informace, které k danému nutričnímu tématu mám za cca 10 let načtené, nastudované coby upřímně hledající a otevřený rodič s praktickými zkušenostmi s vařením i hospodařením.

Větší míru záruky na mou odpověď ale budete mít, když budete dotazy směrovat přímo do komentářů pod příslušné texty, aby odpovědi na ně mohli sledovat i ostatní čtenáři a já nemusela odpovídat na otázky individuálně a soukromně, když mohou posloužit všem. Pokud však si přece jen přejete naléhavě svůj osobní problém probírat emailem či telefonicky, pro dobrou vůli prosím o příspěvek 175 kč/1 hodinu konverzace. Děkuji za pochopení. Věra

support-us Write your comment within 199 characters.

We thank:-


Total Recieved:-
2160 CZK

Comments or questions are welcome.

*(denotes required field)
 Posted by at 9:44 pm
All original content on these pages is fingerprinted and certified by Digiprove